• Киев - бесплатная доставка!
    да, верно  нет, изменить
  • Статус заказа
  • Личный кабинет
068 390 90 90
Киев

До 100-річчя Ріхтера в Житомирі почали готуватися за 1,5 року


До 100-річчя від Дня народження відомому піаністу Святославу Ріхтеру у Житомирі планують встановити пам’ятник.

Ювілей Святослава Теофіловича Ріхтера, уродженця Житомира, відзначатимуть у березні 2015 року. Голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Рижук вже підписав розпорядження про відзначення 100-річчя музиканта. Текст розпорядження №379 від 4 грудня опублікований на офіційному сайті ОДА.Так, згідно з планом підготовки та відзначення ювілею Святослава Ріхтера, у 2014-2015 роках планується встановити пам’ятник піаністу в історично-визначеному місці в м. Житомирі, а на будинку, де народився Ріхтер (м. Житомир, вул. Бердичівська, 87) у березні 2015 хочуть встановити відповідну меморіальну дошку.

Протягом 2014 року заплановано видати книгу Георгія Мокрицького та створити документально-біографічний фільм «Житомирські сторінки Святослава Ріхтера», а протягом 2015 року - відкрити виставочну експозицію «Кімната пам’яті Святослава Ріхтера» в музичній школі № 2 імені Святослава Ріхтера м. Житомира.

У березні 2015 року проведуть Міжнародний фестиваль майстрів мистецтв та конкурс ім. Святослава Ріхтера.

Протягом 2014-2015 років на офіційному веб-сайті Житомирської обласної державної адміністрації передбачено створити окрему сторінку для висвітлення роботи з підготовки до відзначення 100-річчя з Дня народження Святослава Ріхтера та забезпечити її постійне наповнення, а також запровадити цикл радіо- і телепередач про життя і творчий шлях музиканта.

Источник www.zhitomir.info 

Доставка цветов в Житомир

Хотите еженедельно получать от нас анонсы статей и новостей? Подписывайтесь на рассылку :)