• Киев - бесплатная доставка!
    да, верно  нет, изменить
  • Статус заказа
  • Личный кабинет

Де відпочити: найгарніші фонтани Києва

ID:
1521
Количество прочтений:
162
Последнее обновление:

Травень знаменує початок чудової теплої весняної пори з великою кількістю вихідних та свят. На жаль нам не завжди вдається вирватися на уік-енд до інших міст, але і в Києві є багато цікавих місць, де можна відпочити та погуляти. Про найгарніші парки міста ми писали в нашій попередній статті, а в цьому огляді ми пропонуємо Вам насолодитися дивовижними фонтанами, які зачаровують своєю красою (про інші найромантичніші місця Києва можна дізнатись з нашого огляду). Частіш за все ці фонтани розташовані у парках, тому можна сміливо рушати туди у неділю, щоб відпочити від гамірливого міста та зарядитися позитивною енергією.

Фонтани Києва
Переглянути фото в повному розмірі

Найгарніші фонтани Києва

Одним із найстаріших фонтанів міста є «Самсон», який знаходиться на Подолі. В Київській Русі на місці Самсона стояв невеличкий резервуар, який з часом перетворився на статую янгола з чашею, з якої витікала вода. Альтанку, в якій знаходився фонтан, називали «феліціаном». Пізніше, в 1749 році на цьому місці з’явилася перша статуя біблійного героя, який розриває пащу лева. Сьогодні це місце є дуже популярним серед киян та гостей столиці: тут призначаються зустрічі та побачення.

Фонтан Самсон
Переглянути фото в повному розмірі

Фонтан у Золотоворітському сквері

Ті, хто часто бувають поблизу Софії Київської та Золотих воріт мають змогу насолодитися чудовим невеличким парком з чавунним фонтаном у центрі. Цей пам’ятник архітектури та мистецтва є одним з улюблених місць для відпочинку. Фонтани Термена – це цикл з 7 схожих водограїв, які встановлені по всьому місту. Саме в них вперше була використана форма чаші, подібна на квітку. Ще один резервуар з цього циклу встановлений в Маріїнському парку.

Фонтан у Золотоворітському сквері
Переглянути фото в повному розмірі

Фонтани на Пейзажній Алеї

Як і всі скульптури в парку, фонтани викладені мозаїкою. Цей сквер, створений на кошти городян, спочатку задумувався як чудернацький дитячий майданчик, проте тут залюбки гуляють як діти, так і дорослі. Яскраві літні фонтанчики прикрашають алею вже багато років, милуючи відвідувачів. Поруч із дівчинкою на слоні, яка миє руки у водограї, маленьке кошеня та цуценя, які завжди дуже тішать дітей.  Дуже люблять малюки і милий фонтан з парою зебр, у яких із гриви б’є вода.

Ще  одним чудернацьким басейном, яким може похизуватись парк є резервуар «Гривня». Він побудований під дитячою гіркою у формі спіралі з металевою монетою в центрі.

Фонтани Пейзажної Алеї
Переглянути фото в повному розмірі

Фонтан бажань

Неподалік від Михайлівського монастиря, на стіні готелю «Інтерконтиненталь» розташувався фонтан бажань. Тут немає парку, щоб відпочити, зате тут можна загадати найбільшу мрію і вона здійсниться! 5-метрова стіна прикрашена 21 бронзовою чашею з головами грифона, з яких тече вода. Спочатку планувалося, що вода буде розтікатися з верхньої чаші до нижньої, але через вітер цю ідею втілити не вийшло. Проте це не заважає фонтану бути одним із найвідоміших у місті.

Фонтан бажань
Переглянути фото в повному розмірі

Дюймовочка

Ще один «дитячий» фонтан розташований біля академічного театру ляльок. Дюймовочка, що сидить на квітці водяної лілії – це світловий та музичний водограй, адже струмені води б’ють в такт музиці, що лунає, а підсвічення різними кольорами заворожує відвідувачів парку ввечері.

Фонтан Дюймовочка
Переглянути фото в повному розмірі

Ось такі вони – найцікавіші та найгарніші фонтани Києва. Беріть з собою рідних та вирушайте відпочивати до затишних парків та яскравих фонтанів. 

Дата публикации:
Автор:
UFL
Поделись с друзьями:
Хотите еженедельно получать от нас анонсы статей и новостей? Подписывайтесь на рассылку :)