«Гордість за…» - новий благодійний проект

ID:
1505
Количество прочтений:
50
Последнее обновление:


Содержание:

Сьогодні Україна переживає складні часи. Кожного дня ми відчайдушно боремося за власні кордони, за свою мову, традиції і державу в цілому. Міжусобні війни та загарбницькі амбіції мають на меті посварити наш народ зсередини, розірвати те братське єднання, до якого ми прийшли більше року тому. Для того, щоб цього не сталося усі ми маємо брати активну участь у соціальних благодійних проектах та програмах, що мають на меті об’єднати нас, показати нашу силу та традиції. Так, наприклад, для відродження нашого національного костюму було презентовано проект «Витоки», який поєднав в собі стародавню автентику, пропустивши її крізь сучасну стилізацію (Більше про це унікальне явище - у статті).

Благодійний проект «Гордість за…»
Переглянути фото в повному розмірі

Багато культурних проектів проводиться й у царині мистецтва. Так, нещодавно відкрилася виставка «Атмосфера Катерини Білокур», яка нагадує нам про нашу невичерпну культуру, про наш геній нації (подробиці про виставку - у нашому огляді). Тепер до числа об’єднуючих проектів додався ще один – «Гордість за…».

Гордість за...
Переглянути фото в повному розмірі

Що це за проект?

В листопаді 2014 року фотограф Костянтин Ревуцький (Вінниця) разом із своєю командою розпочав проект в основі якого – гордість за наші досягнення, за нашу незламну єдність. Кожна з особистостей – гордість у своїй сфері, яка досягла певних висот. Участь у цьому проекті яскраво демонструє патріотизм та активну громадянську позицію. Що ж стосується глобальної мети проекту, то це - об’єднання не лише українського народу, а й всього світу, заради мирного майбутнього.

Благочинний проект
Переглянути фото в повному розмірі

З самого початку до акції долучилося понад триста відомих сучасних українців – спортсменів, ведучих, хореографів, співаків, представників бізнесу. Дивлячись на них, ми розуміємо, що нам є ким пишатись, і нас дійсно бере «гордість за…» Олександра Усика чи Ольгу Сумську.

Проект «Гордість за…»
Переглянути фото в повному розмірі

Такий чудовий спосіб висловити свій патріотизм через мистецтво вже прийшовся до душі:

  • Тоні Матвієнко;
  • В’ячеславу Узєлкову;
  • Владі Литовченко;
  • Василю Вірастюку;
  • Катерині Бужинській;
  • Віталію Борисюку;
  • ЯрмаКу;
  • Арсену Мірзояну та багатьом іншим.

Годість за...
Переглянути фото в повному розмірі

Всі вони сфотографувалися в українському національному одязі чи з елементами нашої символіки. Проект триває й сьогодні. Кожна з світлин – це неповторна сторінка нашої історії, привод для нашої гордості. Як говорять організатори, завершальним етапом стане благодійний аукціон, де можна буде придбати ці фотографії з автографами, а також одяг та прикраси зі зйомок. Всі виручені кошти підуть на лікування поранених в АТО, на потреби бійців та підтримку сімей переселенців зі Сходу.

Фотопроект «Гордість за…»
Переглянути фото в повному розмірі

Насправді, це вже не перший патріотичний проект молодого фотографа. До цього він вже втілив в життя такі відомі ідеї як «Єдина Країна» та «З любов’ю до України».  «Гордість за…» - це не просто патріотична акція, це майже національний рекорд в категорії «Найбільша серія фотографій відомих людей в національних костюмах». 

Недавние публикации Відкриття виставки «Атмосфера Катерини Білокур»
Українська Голландія: про Дендропарк у Кіровограді
Дата публикации:
Автор:
Віталіна Меллертах
Хотите еженедельно получать от нас анонсы статей и новостей? Подписывайтесь на рассылку :)

Самовывоз

Адрес: Киев, UA, Константиновская 56а, Киев
Телефон: +38 044 390 9090
E-mail: kiev@u-f-l.net Пн.-Вс.: 8:00-21:00
Киев — бесплатная доставка курьером (с 09:00 до 21:00)

Отзывы 4.91 из 5 Всего 13517
🏆 Лучший цветочный магазин 2023
Доставка цветов. Продажа цветов.
506k followers 295k followers