Зіркові мами України

ID:
1476
Количество прочтений:
268
Последнее обновление:


Содержание:

Наближається свято вшанування найдорожчих та найулюбленіших жінок у світі – День Матері. Цього року він відзначається 10 травня. Саме зараз ми, частіше ніж зазвичай, говоримо своїм близьким про те, як ми їх любимо та як вони важливі для нас.

Українські співачки, телеведучі та актори теж мами, тому для них День Матері є не менш важливим святом (більше про історії кохання зірок можна дізнатись тут). Окрім кар’єри, гастролей та виступів, вони багато часу приділяють вихованню власних дітей і роблять все, щоби їхні нащадки не були ображені постійною відсутністю мами поруч. Звичайно, як і кожна жінка, вони стикаються з проблемами та нерозумінням. Які ж вони – зіркові мами? Як вони виховують своїх не менш талановитих та вже успішних дітей?

Зіркові мами України
Переглянути фото в повному розмірі

Ольга Сумська – не словом єдиним

У відомої акторки є дві дочки – старша Антоніна та молодша бешкетниця Анна. Ольга вважає, що одними повчальними розмовами виховати малечу не вдається – це не діє. Треба інколи вдаватись до інших методів. Ні, це не пасок, і не гречка у кутку, тут існує система заборон та обмежень на те, що дитині подобається. Не хоче вчасно лягати спати – лишиться без телевізора чи комп’ютерних ігор, а за неприбрані іграшки можна й забути про них назавжди!

Зіркові мами Ольга Сумська
Переглянути фото в повному розмірі

Сніжана Єгорова – в любові сила

«Головне, що Ви можете дати своїм дітям – це любов!», – саме так вважає відома українська телеведуча. "У зв’язку з постійною занятістю, дітьми часто займаються бабусі та няні, але це не правильно. Дітей повинні виховувати батьки". Саме тому зіркові батьки стараються більше часу проводити зі своїми дітлахами. Спільні поїздки на книжкові ярмарки, рибалка чи просто прогулянка містом – все це наповнене щастям та пронизане великою силою любові.

Сніжана Єгорова
Переглянути фото в повному розмірі

Лілія Ребрик – серце матері все знає

Відома ведуча зізнається, що народження доньки Діани принесло в її життя спокій та лад. Вона із задоволенням бере крихітку на знімальні майданчики для того, щоби проводити з Діаною більше часу. Сама Лілія каже, що доньку виховує… інтуїтивно! Вона не читає жодних посібників та підручників, не слухає жодних порад і вчиняє так, як підказує їй серце. Можливо, так і треба, адже материнська душа точно знає, що потрібно дитині. Разом з тим, Лілія впевнена, що дітям треба давати особисту свободу, і не проводити з ними ввесь свій час.

Лілія Ребрик
Переглянути фото в повному розмірі

Ольга Фреймут – жодних компромісів!

Скандальна ведуча «Ревізора» у вихованні доньки Злати вимагає від неї повної самодисципліни, адже це – запорука успішності. Вона не визнає напівтонів, тому Златі інколи добряче дістається. Так, звичайно, в дитини є власна свобода, але так само є й обов’язки. А ще, зірка екрану наполягає на повній відвертості з дитиною – це знак довіри та розуміння.

Ольга Фреймут
Переглянути фото в повному розмірі

Тіна Кароль – свобода без кордонів

Свого сина Веніаміна співачка виховує без кордонів та обмежень. Так, звичайно, все знаходиться в рамках дозволеного, але без «пресингу». Тіна привчає сина змалечку не боятись своїх почуттів, емоцій та бажань, зовсім не так, як її виховували власні батьки. Вона часто бере його з собою на концерти, щоб бути ближче.

Тіна Кароль
Переглянути фото в повному розмірі

Влада Литовченко – власний приклад краще за все

Відома громадська діячка, модель, бізнес-леді та радник міністра з питань сім’ї вважає, що найкраще у вихованні – власний приклад. Нажаль, Влада не так часто, як хотілось би, буває зі своїми доньками, проте вона розуміє, що для них краще подруга, ніж опікунка. Тому вона робить все можливе, щоб вони нею пишались.

Влада Литовченко
Переглянути фото в повному розмірі

Ось такі вони – зіркові мами, які вдало суміщають материнство та успішну кар’єру. Обирайте свій власний спосіб виховання дітей та залишайтесь щасливими у будь-яких ситуаціях!

Недавние публикации Долина нарцисів – чудо України
Всеукраїнська премія «Диво Дитина» 2015
Дата публикации:
Автор:
Віталіна Меллертах
Хотите еженедельно получать от нас анонсы статей и новостей? Подписывайтесь на рассылку :)

Самовывоз

Адрес: Киев, Украина, Константиновская 56а,
Телефон: +38 044 390 9090
E-mail: kiev@u-f-l.net

Пн.-Вс.: 8:00-22:00
Киев — бесплатная доставка курьером (с 09:00 до 21:00)