+38 044 390 9090

+38 068 390 90 90

Баскетболістка «Єлисавет-Баскет» стала гравцем року в Європі

Гравця жіночої національної збірної України та кіровоградського клубу «Єлисавет-Баскет» Аліну Ягупову визнано найкращим молодим гравцем року в Європі за результатами голосування вболівальників і представників ЗМІ.

Про це у своєму блозі повідомив спортивний журналіст Юрій Ілючек.


Смотреть фото в полном размере


Аліна Ягупова у відбірковому турнірі на чемпіонат Європи 2013 року була лідером збірної України за очками (14,3) і підбираннями (6,3).

Потім Аліна Ягупова взяла участь у чемпіонаті Європи U-20, де набирала 26,6 очка, 10,1 підбирання, 5,1 передачі та 3 перехоплення в середньому за гру, Аліна стала першою на турнірі за очками та передачами.

«Аліна – одна з найперспективніших молодих гравців і, я впевнений, вона зробить собі ім’я і в дорослому баскетболі», – відзначив президент ФІБА-Європа Олаф Рафнссон.

«Вітаю Аліну з перемогою в цій номінації. Гравці, котрі здобували цю нагороду раніше, досягли найвищого рівня в дорослому баскетболі і, я не сумніваюся, що Аліна також досягне значних висот», – прокоментував генеральний секретар ФІБА-Європа Каміл Новак.

«Нас же тепер подвійно переповнює гордість і радість. Адже краща молода баскетболістка Європи грає у складі кіровоградського клубу «Єлисавет-Баскет» і, в першу чергу, тішить нас із вами своєю чудовою грою. Честь і хвала президенту нашого клубу Руслану Згривцю, який зміг знайти потрібні аргументи і правильні слова, які дозволили запросити в Кіровоград гравця такого високого рівня», — зазначив Юрій Ілючек.

Джерело - kirovograd.rks.kr.ua

Доставка квітів у Кировограді - UFL!

Хотите еженедельно получать от нас анонсы статей и новостей? Подписывайтесь на рассылку :)
Самовывоз

Адрес: Киев, Украина, Константиновская 56а, .
Телефон: +38 044 390 9090.
Емейл: kiev@u-f-l.net

Киев - бесплатная доставка курьером (с 09:00 до 21:00)!
Закажите обратный звонок!