Квіти поштучно UFL Луанда

Перейти на главную
Подбор по параметрам
Цена
collapse
1₴
10000₴
-
Высота
collapse
5 см.
200 см.
-
Количество цветов
collapse
1 шт.
1001 шт.
-
Тип
collapse
Цветы
collapse
Тип композиции
collapse
Цвета
collapse
Повод
collapse

Активно шукаєте квіти поштучно? У UFL знають, навіщо ви це робите!

 

Квіти – це божественний аромат, унікальна краса, найдоступніший антидепресант і джерело доброго настрою. Гарний букет для дівчини не просто знак уваги, а справжнє покликання. Якісна композиція здатна виразити своїм виглядом куди більше, ніж навіть красномовні слова. Втім, бувають ситуації, коли букет не той варіант, який потрібен. І якщо мова йде про квіти поштучно, вам, однозначно, до UFL.

Коли частіше за все затребувані квіти поштучно

 

Ні для кого не секрет, що часом навіть одна, але правильно вибрана квітка повідає отримувачеві про переживання, емоції й почуття дарувальника без будь-якого «пафосу». Букет, звичайно, у таких випадках куди багатослівніший. Але якщо вам знадобилися квіти поштучно, то, скоріше за все, це пов’язано з якимись визначеними обставинами:

  1. Ви генеральний директор компанії чи працівник, що займається кадровою політикою. Напередодні свят, коли потрібно якось привітати колег, найскладніше – обрати презент. Звичайно, кожен підприємець хоче максимально зекономити, але при цьому не впасти обличчям у бруд, продешевивши з сюрпризом. У такій ситуації можете купити квіти поштучно у тій кількості, скільки членів команди, а на додаток до ароматного шедевру природи подарувати, наприклад, якийсь сувенір, солодощі чи щось інше на ваш розсуд.
  2. Ви організовуєте флешмоб і хочете, щоб подія була яскрава, гарна, ароматна й така, що запам’ятовується. Чому б не використати для цього квіти? Повірте, захід вийде дуже ефектний і говоритимуть про нього довго. Головне – правильно обрати квіти та їхні відтінки, щоб максимально відобразити суть вашого послання.
  3. Ви займаєтеся плануванням весілля. Тут неважливо, ваше це весілля, чи ж ви виступаєте в ролі організатора. Погодьтеся, таку важливу подію в житті закоханих просто не можна уявити без квітів! Їх має бути багато. Букети для молодят будуть забезпечені гостями, а от прикрасити місце проведення церемонії й безпосередньо святкування обов’язково потрібно! У такій ситуації як ніколи до речі будуть саме квіти поштучно. Адже, крім вигіднішої вартості, ви можете обирати найрізноманітніших представників флори.
  4. Ви проводите масштабну промоакцію. Хочете заявити про свій бізнес голосно? Відкриваєте власний магазин/кафе й хочете привабити покупців/відвідувачів? Забудьте про промоутерів з листівками! В умовах сучасності це, щонайменше, ознака дурного тону. Зараз потрібно підключати креативність і якось виділятися з натовпу. Даруйте перехожим квіти. Повірте, допитливим жінкам стане цікаво, і вони не те що запам’ятають, а, можливо, одразу ж і зайдуть до вас. А чоловіки, навіть якщо й не зайдуть, дадуть квітку своїй дамі серця, а далі, самі розумієте…
  5. Ви відкриваєте свій ресторан чи кафе. Погодьтеся, найбільш душевні заклади ті, де завжди панує позитивна атмосфера, а інтер’єр рясніє живими квітами. У такі місця хочеться повертатися знову й знову. Все, що вам потрібно, – знайти надійного поставника, який надаватиме найрізноманітніші квіти поштучно й готові букети за найвигіднішими цінами.

Події, які потребують квітів, можна перераховувати дуже довго. У будь-якому разі, головне – замовляти в правильному місці. Думаємо, ви вже здогадалися, що потрібно це потрібно неодмінно в UFL.

5 причин звернутися до UFL по квіти поштучно

 

  1. Стосунки з покупцем – назавжди! Цей принцип для нас головний. Тому ми можемо гарантувати бездоганну якість пропонованої нами продукції.
  2. Вибір – на будь-який смак і гаманець. Ми невпинно розширюємо кордони своїх можливостей, тому наші каталоги регулярно поповнюються новими пропозиціями, а кордони між країнами стираються.
  3. Точніше, ніж швейцарський годинник – так працює наша служба достави. Кур’єри готові привезти ваше замовлення навіть у годину-пік, навіть у той момент, коли дістатися кудись нереально. Ми завжди вчасно!
  4. Креативність – головний двигун нашої улюбленої справи. Ми неодмінно дамо вам потрібне, але й не забудемо запропонувати якісь нетривіальні альтернативи, які можуть вас зацікавити.
  5. Абсолютний професіоналізм – саме це дозволяє нам реалізовувати всі ті глобальні завдання, які ми перед собою ставимо.

Звернувшись до UFL, ви отримуєте надійного партнера, вірного друга, чиї послуги актуальні цілий рік, цілодобово… Завжди!


Самовывоз

Адрес: UA, Луанда
Телефон: +380 68 390 9090
E-mail: info@u-f-l.net
Пн.-Вс.: 8:00-21:00
Луанда — доставка курьером 391 ₴

Отзывы 4.91 из 5 Всего 13517
🏆 Лучший цветочный магазин 2023
Доставка цветов. Продажа цветов.
506k followers 295k followers