• Киев - бесплатная доставка (с 09:00 до 21:00)!
    да, верно  нет, изменить
  • Статус заказа

+38 044 390 90 90

+38 068 390 90 90

Книжковий арсенал 2015: програма, події, гості

ID:
1462
Количество прочтений:
28
Последнее обновление:

22 квітня 2015 року розпочне роботу V Міжнародний фестиваль «Книжковий арсенал».

Книжковий арсенал - це щорічний міжнародний книжковий ярмарок у Києві. Він є одним з наймасштабніших заходів такого типу по всій Україні, конкурує з Форумом видавців у Львові та Міжнародним поетичним фестивалем Meridian Czernowitz у Чернівцях. Київська книжкова ярмарка 2015 традиційно проводиться в стінах Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький Арсенал».

Масштабний книжковий фестиваль у Києві
Переглянути фото в повному розмірі

Ця подія входить до списку найважливіших міжнародних проектів, організованих діячами Арсеналу протягом 4 років. Місія подібних проектів, за словами організаторів, полягає у створенні «потужного культурного осередку всеукраїнського та міжнародного значення, спрямованого на репрезентацію та актуалізацію української спадщини, сприяння розвитку творчих ініціатив, уведення українського мистецтва до світового контексту».

Екскурс в історію створення наймасштабнішої книжкової ярмарки України

Цьогорічна ярмарка ювілейна - п'ята, вона вже має усталену структуру, звичній формат, багато міжнародних зв'язків. А Перший Міжнародний фестиваль Книжковий Арсенал відбувся 28.05-1.06 2011 року. Захід складався з двох частин: безпосередньо виставки, на якій були представлені сучасні українські та закордонні видання (художня література, мистецькі книги, аудіо- та електронні книги, дитяча література тощо), та навколокнижкові події за участі знаних та цікавих гостей.

Екскурс в історію створення книжкової ярмарки в Києві
Переглянути фото в повному розмірі

Протягом пяти днів всі охочі могли придбати книжки і відвідати цікаві літературні заходи:

  • лекції, дистпути, творчі зустрічі з авторами;
  • презентації новинок книжкового світу;
  • майстер-класи;
  • концерти та кінопокази;
  • арт-вистаки;
  • благодійна акція до Дня захисту дітей;
  • спільні проекти українських та зарубіжних мас-медіа.

Всього в Книжковому арсеналі 2011 взяло участь понад 100 видавництв та книжкових магазинів, а також 30 спеціально запрошених гостей з  10 країн, серед яких найвідоміші: Жюль Дейлдер - найпопулярніший поет Нідерландів та джазмен; Юнас Гассен Хемірі — один із найпопулярніших молодих письменників у Європі; Кінга Дунін – відома польська письменниця та феміністка; Мирон Цовнір — культовий фотограф, автор кримінальних романів та багато інших.

Літературні вечори
Переглянути фото в повному розмірі

Книжковий арсенал 2015: програма, гості, події

Цьогорічний Арсенал приурочено до Всесвітнього дня книги та авторського права. В 2015 році, не зраджуючи традиції, програма Книжкового арсеналу складатиметься з 2 частин. Кількість видавництв, що представляють свої книжки, з кожним роком зростає, а в цьому їх кількість досягла 150. Так само розширюються і міжнародні зв'язки, партнерство з подібними заходами інших країн та культурний обмін між ними.

Родзинка Книжкового арсеналу 2015 - центральна сцена «Кафе Європа». Саме тут пройдуть зустрічі з більш як 40 міжнародними письменниками, митцями та літературними діячами.

Книжковий арсенал 2015
Переглянути фото в повному розмірі

Важливою подією фестивалю стане продовження благодійного проекту Арсенал добрих справ. В рамках акції пройде збір книжок та ігор для розвитку для бібліотек реабілітаційних центрів для вимушених переселенців зі Сходу України та Криму.

Отже, в жодному разі не проґавте найцікавішу книжкову подію року - Книжковий арсенал. Ця подія варта Вашої уваги!


Адреса: м. Київ, вул. Лаврська, 12, НКММК «Мистецький Арсенал».
Працюватиме 22-26 квітня з 10:00 до 21:00. 


Можливо, Вас какож зацікавить:

Дата публикации:
Автор:
UFL
Поделись с друзьями:
Рейтинг:
Хотите еженедельно получать от нас анонсы статей и новостей? Подписывайтесь на рассылку :)
Самовывоз

Адрес: Киев, Украина, Константиновская 56а, .
Телефон: +38 044 390 9090.
Емейл: [email protected]

Киев - бесплатная доставка курьером (с 09:00 до 21:00)!