• Киев - бесплатная доставка (с 09:00 до 21:00)!
    да, верно  нет, изменить
  • Статус заказа

+38 044 390 90 90

+38 068 390 90 90

25-й рік незалежної України

ID:
2165
Количество прочтений:
23
Последнее обновление:
2016 рік став визначальним для нашої країни в культурному та спортивному плані. У цій статті ми спробували підібрати найяскравіші та визначні моменти 25-го року незалежної України.
 

Культура

Перемога Джамали на Євробаченні 2016

Без сумніву, перемога талановитої української співачки на конкурсі Євробачення у Стокгольмі й досі є найбільшою подією для нашої країни. Прониклива пісня «1944» з історичним підґрунтям не залишила жодного слухача байдужим. Як і мільйони наших співвітчизників ми незмірно пишаємося цим важливим для України досягненням. 

Jamala

Спорт

Перші перемоги 2016 року

На самому початку 2016 року українські біатлоністки спочатку здобули «золото» в естафеті на етапі Кубка світу, а потім й зовсім поділили перше місце з італійською командою. Протягом року наші дівчатка ще не раз покажуть свою майстерність та талановитість, але саме перша перемогу у такому важливому змаганні задала своєрідний настрій на перемогу на весь рік, і не тільки у спорті.

Biatlon Ukraine

Золото у Ріо

11-день літньої Олімпіади у Ріо-де-Жанейро став визначним для нашої країни. 16 серпня завдяки перемозі українського гімнаста Олега Верняєва у столиці олімпійських ігор вперше пролунав гімн України. Обігнавши спортсменів з США та Росії, наш співвітчизник здобув беззаперечну перемогу, якою ми пишаємось. Ми бажаємо Олегу подальшого спортивного успіху, та підкорення ще не одної олімпійської вершини. 

Rio 2016

Наука

Травень  став для України не менш видатним і в освітній сфері. Бо саме українські школярі здобули п’ять престижних нагород на «Олімпіаді геніїв» - міжнародному науково-технічному конкурсі молодих вчених Intel ISEF 2016. Змагання проходило у Фініксі, штат Арізона, США, де наші юні таланти посіли призові місця та отримали спеціальний приз. Як стало відомо, судді окремо відмітили працю одного з членів нашої «збірної» - школярки  з Черкас, яка у своєму проекті дослідження фігурних чисел змогла вивести сенсаційну математичну формулу.  Ця відкриття спровокувало справній фурор в вузькому науковому колі, бо до цього часу нікому не вдавалось вирішити цю задачу. 

Intel ISEF 2016

Технології

Сьогодні мало хто з нас може уявити життя без технологій. Інтернет став невід’ємною часткою нашого життя, тому відомі компанії змагаються за право надання самих високоякісних послуг. Так, компанія  Intellecom разом з Ericsson та Huawei провела спільне тестування можливостей зв’язку 4-го покоління. Результатом тесту стала нова вершина швидкості завантаження 220 Мбіт/с. Дрібничка, але ж приємно.

4G technologiya

Технології відкривають нові перспективи для малого бізнесу

Впровадження технології електронних тендерів стало відзначальним кроком для економіки в цілому, та окремо для малого бізнесу. Так, ця система дає смогу відкрити нові ринки сбиту, що раніше були доступні тільки великим компаніям. Окрім цього, система електронних тендерів сприяє прозорості процессу державних закупівель, подоланню корупції та збільшенню довіри бізнесу до закупівель. Так, перероблячи на свій лад відому цитату Ніла Армстронга, можна сказати, що це: "маленький шаг для світової економіки, але великий стрибок для України".

Мистецтво

Дивовижні мурали

У мистецтві 2016 рік став для України не меньш визначним, ніж в інших сферах. Проте, не можна не згадати про широке розповсюдження дивовижного направлення у образотворчому мистецтві - муралах, що з'явлються на стінах багатоповерхівок у багатьох містах нашої країни. Так, стіни київських та харківських будинків зараз є основними «полотнами» художніків з усього світу. Пейзажи, портрети та неймовірні абстракції прикрашають краєвид міст та вражають своїми барвами, майстерністю виконання та прихованим змістом. 
murals

Український брейк данс - найкращий

Травень та початок червня стали для українських брейкдансерів дуже плідними. Спочатку талановитий українець Олег Кузнецов здобув перемогу на чемпіонаті світу з брейк дансу Unbreakable Bboy Championship, що проходив у місті Антервепен, Бельгія. Потім українськї бі-бой Navi виграли World Bboy Classic 2016. В обох випадках наші хлопці впевненно здолали суперників та здобули приголомшливу перемогу. Ми бажаємо нашим талатам й далі втілювати свої мрії у життя та покращувати майстерність.

Ось таким є 25-й рік незалежної України: яскравий на події та перемоги. До кінця року залишилося ще достатньо часу и ми віромо, що нашу велику країну очікує ще багато приємних та визначних моментів. 

Зі святом вас, дорогі співвітчизники! З Незалежністю України!

Дата публикации:
Автор:
UFL
Поделись с друзьями:
Рейтинг:
Хотите еженедельно получать от нас анонсы статей и новостей? Подписывайтесь на рассылку :)
Самовывоз

Адрес: Киев, Украина, Константиновская 56а, .
Телефон: +38 044 390 9090.
Емейл: [email protected]

Киев - бесплатная доставка курьером (с 09:00 до 21:00)!