• Киев - бесплатная доставка (с 09:00 до 21:00)!
    да, верно  нет, изменить
  • Статус заказа

+38 044 390 90 90

+38 068 390 90 90

Замки та фортеці України: невідома історія

ID:
1594
Количество прочтений:
231
Последнее обновление:

Подорожі – це потік нових емоцій, море незабутніх спогадів та океан дивовижних почуттів. Екскурсії чи закордонні поїздки, туристичні походи чи морський круїз – сьогодні вибір відпочинку неймовірно різноманітний. Для прихильників Європейських канікул чудовим подарунком стане відпочинок у Чорногорії чи сонячній Хорватії (про кращі курорти цих країн – читайте в огляді та статті). Закоханим у море сподобаються золотаві піски Мальдів чи Іспанії, про які ми писали.

Найкращі курорти світу
Переглянути фото в повному розмірі

Якщо ж Ви хочете провести відпочинок в Україні, то туристичні ресурси нашої Батьківщини відкривають перед Вами безліч можливостей: Карпати запрошують помилуватися своїми унікальними чудесами (детальніше - тут), а для прихильників пейзажів можна влаштувати романтичну прогулянку найкращими садами чи містами країни. Більш зайнятим містянам можна відкрити для себе туристичний Київ з його парками, фонтанами та старовинними площами (ознайомитись можна тут).

Найкращі парки України
Переглянути фото в повному розмірі

Насичені історичні події нашої країни знаходять своє відображення в пам’ятках і будовах, які лишились нам у спадок. Пропонуємо Вам прогулянку найбільш таємничими і древніми замками та фортецями України.

Замки і фортеці України
Переглянути фото в повному розмірі

Мавританський замок (Палац Курисів), Одеса

Палац у мавританському стилі за 60 км від Одеси – це не фантастика, це реальність. Історія цієї пишної споруди надзвичайно цікава, і не менш трагічна, тому що після воєнних років замок намагалися безрезультатно реставрувати. Від англійського саду, пишного оздоблення кімнат і коридорів, нажаль, нічого не лишилось, проте приїхати подивитись на це диво варто!

Мавританський замок
Переглянути фото в повному розмірі

Надзбручанська фортеця, Кам’янець-Подільський

Руїни старовинної оборонної фортеці, що висяться сьогодні над рікою Збруч – літературна муза багатьох письменників. З цим замком, який не настільки відомий як Кам’янець-Подільський, пов’язано багато легенд, які відносяться до часів панування Данила Галицького, а сам форпост був діючим бойовим укріпленням ще у період Другої Світової.

Надзбручанська фортеця
Переглянути фото в повному розмірі

Замок злих дів (Невицький), Ужгород

Початок історії цієї споруди датується ХІІ століттям. Історики пов’язують це з активною діяльністю угорських королів, які за допомогою цього замку контролювали торгівельні шляхи річки Уж. Легенди оповідають про те, що це місце – дім Єлизавети Баторі, яку ще називали Кривавою графинею. Слава про її пристрасть до купання у дівочій крові поширилася на всю країну, і тут вона ховалась від помсти. Старожили стверджують, що її привид і досі бродить замком, а вночі зі стін лунають жіночі крики.

Замок злих дів
Переглянути фото в повному розмірі

Місто привидів, Червоноград

Складно назвати цей форт фортецею чи навіть великим замком, надто вже він відрізняється від традиційних будівель. Збудоване це «місто» було у часи війни між Австро-Угорщиною та Росією, для захисту львівських залізничних сполучень. У часи Другої Світової тут нібито проводились випробування ядерної секретної зброї, і з тих часів фортеця стоїть німа і покинута, в народі відома як «місто привидів».

Замок Місто привидів
Переглянути фото в повному розмірі

Замойська фортеця, Вінниця

Від цього величезного замку в Україні сьогодні лишились розгалужені підземні ходи та всього лише одна башта, перебудована в дзвіницю, проте історія будівлі не зникла, а наповнилась легендами. Говорять, що було це у часи українсько-польських війн, коли поляки довгий час блокували укріплення. І ось коли вороги потрапили на територію фортеці, дружина одного українського сотника Мар’яна підпалила порохові погреби, підірвавши і форпост, і себе, і поляків. Тепер це місце – свідоцтво мужності, самопожертви та сміливості українського народу, які захищають свою Вітчизну ціною власного життя.

Замойська фортеця
Переглянути фото в повному розмірі

Ось такі вони, маловідомі, але надзвичайно цікаві замки та фортеці України, які обов’язково треба відвідати!

Дата публикации:
Автор:
UFL
Поделись с друзьями:
Рейтинг:
Хотите еженедельно получать от нас анонсы статей и новостей? Подписывайтесь на рассылку :)
Самовывоз

Адрес: Киев, Украина, Константиновская 56а, .
Телефон: +38 044 390 9090.
Емейл: [email protected]

Киев - бесплатная доставка курьером (с 09:00 до 21:00)!