• Киев - бесплатная доставка (с 09:00 до 21:00)!
  да, верно  нет, изменить
 • Статус заказа

+38 044 390 90 90

+38 068 390 90 90

Відкриття виставки «Атмосфера Катерини Білокур»

ID:
1490
Количество прочтений:
93
Последнее обновление:

Видатна українська Катерина

Одна з легендарних постатей української культури – Катерина Білокур (про не менш легендарну українку Ліну Костенко читайте в цікавій статті). Її картина визнані шедеврами у всьому світі, і ми повинні пам’ятати про такі постаті не лише напередодні пам’ятних дат, але й взагалі. Життя славетної майстрині було нелегким, адже суворі батьки не дали маленькій Катерині освіти і забороняли їй займатися мистецтвом.

Відмови до вступу у технікуми, нелегка доля, заняття в драмгуртку і омріяна слава, яка врешті знайшла свою власницю. І ось тут вже починається сходження до визнання юної художниці з села Богданівка. Краса нашої природи того часу й досі живе у її полотнах, а фантазійні квіти вражають своєю кольоровою палітрою. Сьогодні вона є представницею українського напрямку «наївного мистецтва», а виставки її картин є одними з найвідвідуваніших в світі! Але ось у себе на батьківщині, в Україні, на жаль, згадуємо її не часто.

Катерина Білокур
Переглянути фото в повному розмірі

Неймовірна «Атмосфера Катерини Білокур»

Видатні  зірки вітчизняного шоу-бізнесу вирішили вшанувати цю геніальну художницю влаштувавши виставку «Атмосфера Катерини Білокур», яка відкрилась 29 квітня в Києві. Цей проект, присвячений життю та творчості майстрині, поєднав у собі всі сфери сучасного арту. Тут Ви зможете побачити зірок естради Єву Бушміну та Наталю Жижченко (ONUKA), модельєра Ольгу Нароцьку та деяких телеведучих у ролі тих самих чудових квітів.

Атмосфера Катерини Білокур відкриття
Переглянути фото в повному розмірі

Доповнюють цю ідею серія ескізів від українських дизайнерів:

 • Анни Бублик,
 • Олени Бурби,
 • Олени Реви,
 • Олесі Кононової,
 • Яни Червінської
 • Ольги Альонової,
 • Олени Пржонської,
 • Люби Макаренко,
 • Жана Грицфельта та багатьох інших.

(Про останні колекції цих модельєрів читайте у нашому огляді Ukrainian Fashion Week.)

Виставка Атмосфера Катерини Білокур
Переглянути фото в повному розмірі

Вони фантазували на тему картин Білокур, створюючи стилізовані ескізні полотна з мотивами колекції одягу, присвяченої творчості цього генія. Тут же, в арт-просторі була представлена інсталяція з 20 тисяч квітів та фотографій «героїв» проекту.

Виставка Катерини Білокур
Переглянути фото в повному розмірі

Нагадаємо, що подібна виставка – не перша акція привернення уваги до видатних діячів мистецтва України. Жителі та гості Києва вже мали змогу відвідати експозиції, присвячені Соломії Крушельницькій та Марко Вовчок. В подальших планах творчої групи – воскресити в пам’яті українців славетних співачку Квітку Цісик та акторку Марію Заньковецьку. 

Дата публикации:
Автор:
UFL
Поделись с друзьями:
Рейтинг:
Хотите еженедельно получать от нас анонсы статей и новостей? Подписывайтесь на рассылку :)
Самовывоз

Адрес: Киев, Украина, Константиновская 56а, .
Телефон: +38 044 390 9090.
Емейл: [email protected]

Киев - бесплатная доставка курьером (с 09:00 до 21:00)!